Patito Feo Oficial Fan Club Lithuania*
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Patito Feo Oficial Fan Club Lithuania*


 
rodiklisrodiklis    PortalPortal  Latest imagesLatest images  IeškotiIeškoti  RegistruotisRegistruotis  PrisijungtiPrisijungti  

 

 backstreet boys

Go down 
+7
Pikachu.
Urte
Godi*
Earth
Gretitta
Ela.
evelina*
11 posters
AutoriusPranešimas
evelina*
~Valdom!!!
~Valdom!!!
evelina*


Pranešimų skaičius : 953
Age : 33
Registration date : 2008-03-21

backstreet boys Empty
RašytiTemos pavadinimas: backstreet boys   backstreet boys Icon_minitime2008-03-25, 17:55

Ką manot apie šią grupę?
Atgal į viršų Go down
Ela.
~Įspėjimas!
~Įspėjimas!



Pranešimų skaičius : 447
Personažas : Antonella
Moto : ..
Registration date : 2008-03-22

backstreet boys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: backstreet boys   backstreet boys Icon_minitime2008-03-25, 17:59

gal gali įdėti šiokios tokios informacijos apie šia grupę, kokia vieną kitą nuotrauką.. tiesiog gal kas nors nežino šios grupės, ir šiaip tvarkingiau bus, manau. ;)

o šiaip tai nežinau..nieko nemanau apie juos.. jie man tokie neutralūs, nei patinka, nei labai jų nekenčiu..?? ir yra vienintelė jų daina kuri man patinka- everybody. :|
Atgal į viršų Go down
Gretitta
~Moderatorė!!
~Moderatorė!!
Gretitta


Pranešimų skaičius : 660
Age : 31
Registration date : 2008-03-22

backstreet boys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: backstreet boys   backstreet boys Icon_minitime2008-03-25, 19:50

Na man patinka,kai kurios jų dainos :) .Šiuo metu klausausi "Crawling back to you" :)
Atgal į viršų Go down
Earth
~Valdom!!!
~Valdom!!!
Earth


Pranešimų skaičius : 223
Age : 31
Miestas : Muzikos pasaulis ;]]
Registration date : 2008-03-22

backstreet boys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: backstreet boys   backstreet boys Icon_minitime2008-03-25, 20:33

Grupė susikūrė 1993-aisiais metais Orlando mieste, Floridos valstijoje, JAV.

Šios grupės istorija prasidėjo, kai Alexander‘is McLean’as, būdamas vidurinėje mokykloje, pateikė idėją sukurti kvintetą. Iš pradžių į jo pasiūlymą atsiliepė Nick‘as Carter‘is ir Howard‘as Dorough’as, o vėliau prie jų prisijungė Kevin‘as Richardson’as ir jo pusbrolis Brian‘as Littrell’is. Neilgai trukus Juos pastebėjo buvęs „New Kids On The Block“ turų vadybininkas Johnny Wright‘as ir jo žmona Donna.

1994-aisiais metais „Backstreet Boys“ pasirašė kontraktą su „Jive Records“ ir stulbinanti jų karjera prasidėjo. Pradžioje jie pasirinko Europos rinką. Ir neapsiriko. 1995- aisiais metais pasirodęs singlas “We've Got It Goin' On" iš karto pakilo į pirmąsias topų vietas Vokietijoje, vėliau kitose Europos valstybėse, pasiekė Aziją ir Kanadą. Tačiau prireikė ilgesnio laiko, kol šis singlas pateko į JAV radijo stočių grojamiausių gretas.


"Backstreet Boys". [mtv.com nuotr.]
1996-aisiais metais „Backstreet Boys“ įsitvirtino Anglijos geriausių dainų sąrašuose su dainomis "Get Down (You're The One For Me)", "We've Got It Goin' On" ir "I'll Never Break Your Heart". Ir tik 1997-aisiais grupė užkariavo gimtąją Ameriką, kai išleido albumą “Backstreet Boys”, kurio singlai "Quit Playing Games (With My Heart)" ir “As Long As You Love Me" užėmė pirmąsias vietas JAV Top 5, o Vokietijoje, Norvegijoje, Šveicarijoje, Austrijoje šis albumas iš karto tapo Nr.1. Spalio mėnesį grupė norėjo surengti nemokamą koncertą Ispanijoje, tačiau jis buvo atšauktas, nes susirinko per daug grupės gerbėjų.

Sekantis grupės albumas “Millenium” pasirodė 1999- aisiais. Jis sumušė visus populiarumo rekordus. Tik per vieną savaitę buvo parduota 1,13 milijonų šio albumo egzempliorių. O šio albumo daina "I Want It That Way" keletą savaičių nepasitraukė iš „Bilboard“, MTV ir daugelio kitų topų pirmų vietų.

2000-ieji. Amerikos greito maisto restoranų tinklas „Burger King“ parėmė „Backstreet Boys“ pasaulinį turą, video ir CD, kuriuose buvo rodoma ir atliekama anksčiau neišleisti grupės singlai. Grupė išleido albumą “Black & Blue” ir pradėjo šimto valandų turą aplink pasaulį. Švedija, Japonija, Australija, Pietų Afrika, Brazilija.
"Backstreet Boys". [backstreetboys.com nuotr.]
55 valandos ore ir 45 valandos koncertuose. Ir vėl rekordas: po šio albumo išleidimo, jo buvo parduota 5 milijonai egzempliorių visame pasaulyje (iš jų - 1,6 milijono Amerikoje). Nors Amerikoje šį rekordą vėliau sumušė “Eminem” ir “N'Sync”, tačiau „Backstreet Boys“ buvo pirmieji, pasiekę tokias aukštumas.

2002-aisiais Nick‘as Carter'is buvo suimtas už tai, kad naktiniame klube susimušė su policininku. Carter'is taip apibūdino incidentą: “Kartais tiesiog nesusivaldai nuo krūvio, emocijų ir nuovargio pertekliaus. Ir kiekvienas tai žino. Tiesiog jis pasitaikė tuo momentu mano kelyje ir aš labai gailiuosi to… Žmonės, kurie mane žino, supranta, kad aš nesu blogas”.

Praėjus penkeriems metams po 2000-aisiais pasirodžiusio vaikinų albumo „Black & Blue“, jie nutarė sugrįžti ir išleido naujutėlaitį diską „Never Gone“. Diskas sukėlė didžiulį susidomėjimą, superhitais tapo dainos „Incomplete“, „Just Want You To Know“, „Crawling Back To You“ bei „I Still...“.


Grupe sudaro:
Nick Gene Carter
Howard Dwaine Dorough
Brian Thomas Littrell
Alexander James McLean
Kevin Scott Richardson

http://groups.sify.com/get_image.php?gn=backstreetboys&fn=backstreet_boys_4.jpg&fonly=t(grupe kai dar buvo visi narei)
http://images.aloud.com/artists/backstreet_boys_65x65.jpg(toki jinai yra dabar)
Atgal į viršų Go down
Godi*
Cantemos más fuerte
Godi*


Pranešimų skaičius : 450
Age : 30
Miestas : Toluma...
Moto : Jei nežinai dėl ko gyventi - gyvenk, kad sužinotum.
Registration date : 2008-03-22

backstreet boys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: backstreet boys   backstreet boys Icon_minitime2008-03-25, 20:47

Ai, man tai jie tokie normalus vakinukai ir tiek
As ju muzikos neklausau.
Atgal į viršų Go down
Urte
Un poco de silencio
Urte


Pranešimų skaičius : 187
Age : 30
Miestas : ant sk8 ;DDD
Registration date : 2008-03-22

backstreet boys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: backstreet boys   backstreet boys Icon_minitime2008-03-25, 20:56

as prejtais metais apie juos per anglu pamoka pasakojau scratch
o sejp tai man jie visaj nieko :afro:
Atgal į viršų Go down
Pikachu.
Cantemos más fuerte
Pikachu.


Pranešimų skaičius : 458
Age : 29
Miestas : ~Patito Feo City~
Registration date : 2008-03-22

backstreet boys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: backstreet boys   backstreet boys Icon_minitime2008-03-26, 20:01

Ką žinau kai kurios dainos visai fainos, bet nelabai domuosiu xD
Atgal į viršų Go down
http://asnicarlt.co.nr
Ela.
~Įspėjimas!
~Įspėjimas!



Pranešimų skaičius : 447
Personažas : Antonella
Moto : ..
Registration date : 2008-03-22

backstreet boys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: backstreet boys   backstreet boys Icon_minitime2008-03-26, 22:06

earth -šaunuole. scratch
Atgal į viršų Go down
Las Divina ]
Las divinas
Las Divina ]


Pranešimų skaičius : 447
Registration date : 2008-03-22

backstreet boys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: backstreet boys   backstreet boys Icon_minitime2008-03-26, 22:45

As tai dvi dainas pc ju turiu..Incomplete ir Just want to you know;] ir jos abi yra nerealios :@:
Atgal į viršų Go down
Sam.
Las divinas
Sam.


Pranešimų skaičius : 439
Age : 31
Registration date : 2008-03-22

backstreet boys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: backstreet boys   backstreet boys Icon_minitime2008-03-28, 19:55

Nelabai man jie patinka..
Atgal į viršų Go down
http://casiangeles.forumsmakers.com
Anta
Tango llorón
Anta


Pranešimų skaičius : 584
Age : 29
Miestas : Vinius
Personažas : Guido
Moto : Ar naktis ar diena vitaliukas liks višta.
Registration date : 2008-03-22

backstreet boys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: backstreet boys   backstreet boys Icon_minitime2008-03-28, 21:20

Man irgi jie nelabai patinka...
Atgal į viršų Go down
Earth
~Valdom!!!
~Valdom!!!
Earth


Pranešimų skaičius : 223
Age : 31
Miestas : Muzikos pasaulis ;]]
Registration date : 2008-03-22

backstreet boys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: backstreet boys   backstreet boys Icon_minitime2008-03-29, 01:26

Man tj visai patinka sita grupe ;) graziu dainu turi ;)







P.S. *Beata-aciu :)
Atgal į viršų Go down
Pikachu.
Cantemos más fuerte
Pikachu.


Pranešimų skaičius : 458
Age : 29
Miestas : ~Patito Feo City~
Registration date : 2008-03-22

backstreet boys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: backstreet boys   backstreet boys Icon_minitime2008-03-29, 10:52

Mano tj klasiokės kuria grupę, ir nesugalvojo pavadinimo, tj klasiokas sako bukit back street boys atvirkštinė versija- front street girls xD
Atgal į viršų Go down
http://asnicarlt.co.nr
Antonella;)
Amigos del corazón
Antonella;)


Pranešimų skaičius : 320
Age : 27
Personažas : Luciana
Moto : Nėra padeties be išeities;)
Registration date : 2008-04-22

backstreet boys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: backstreet boys   backstreet boys Icon_minitime2008-06-30, 15:13

Man tai nelabai...
Atgal į viršų Go down
http://www.kalbupasaulis.forume.biz
Svečias
Svečias




backstreet boys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: backstreet boys   backstreet boys Icon_minitime2008-07-03, 17:22

Nesidomiu.
Atgal į viršų Go down
evelina*
~Valdom!!!
~Valdom!!!
evelina*


Pranešimų skaičius : 953
Age : 33
Registration date : 2008-03-21

backstreet boys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: backstreet boys   backstreet boys Icon_minitime2008-07-12, 12:10

Man ju daios praeina :Wink:
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





backstreet boys Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: backstreet boys   backstreet boys Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
backstreet boys
Atgal į viršų 
Puslapis 11

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Patito Feo Oficial Fan Club Lithuania*  :: Laisvalaikio palėpė :: Muzika :: Angliška-
Pereiti į: